14

01,2019

Mamy rekord!!! Zebraliśmy 51.559,83 zł.!!!

27. Finał WOŚP jest już historią…, do której z pewnością ze względu na osiągnięty rekord często będziemy wracać.

Dziękujemy, że byliście z nami. Dziękujemy, że dzięki Wam – ludziom o wielkich i wrażliwych sercach mogliśmy dołożyć symboliczną cegiełkę do zakupu nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Rzeczywiście pomaganie innym jest dziecinnie proste.

Szczególnie bardzo gorąco dziękujemy wszystkim wolontariuszom i nauczycielom za zaangażowanie i poświęcenie, jesteście niesamowici. Brawo Wy!!!

Jesteśmy przekonani, że Sztab WOŚP w naszym mieście, właśnie dzięki takim ludziom jak Wy, na pewno będzie działać do końca świata i jeden dzień dłużej.

A teraz kilka informacji o tegorocznej pracy Sztabu 27.Finału WOŚP

- Na ulicach Krynicy-Zdroju i w okolicznych sołectwach kwestowało 65 wolontariuszy i 12 nauczycieli z Branżowej Szkoły I Stopnia w Krynicy-Zdroju Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 i Szkoły Podstawowej nr 2 w Krynicy-Zdroju, Szkoły Podstawowej w Tyliczu oraz 6 członków Airsoft Krynickiej Grupy Operacyjnej Lis.

- W Sztabie pracowało 8 nauczycieli i 7 wolontariuszy.

- Wszyscy skorzystaliśmy z ciepłego poczęstunku, za który bardzo dziękujemy: Panu Sławomirowi Popkowi – Stołówka „U Leśników”, Panu Robertowi Ptaczek – Restauracja „Gawra”, Restauracji CristalPatio, Panu Łukaszowi Skoczeniowi – Pizza „U Źróbka”, Panu Lucjanowi Sekule – Piekarnia Sekuła, Państwu Ewie i Bogdanowi Abramom – Hurtownia Ogólnospożywcza „Lobo K”, Panom Krzysztofowi i Norbertowi Oleksom – Piekarnia, cukiernia s.c. K. i N. Oleksy, Panu Kazimierzowi Zborowskiemu – Art Biur Firma Handlowo-Usługowa, Spółdzielni Ogrodniczej Ziemi Sądeckiej.Comments are closed.