19

12,2018

„Hej ludzie, idą święta!”

 

„Boże Narodzenie jest dlatego, żeby uczyć się miłości, żeby podawać sobie ręce, żeby uśmiechać się do siebie, żeby sobie przebaczać”   ks. Jan Twardowski

W dniu poprzedzającym przerwę świąteczną w naszej szkole jak co roku odbyło się spotkanie wigilijne, tym razem miało ono miejsce w Hotelu Saol. Naszą opłatkową uroczystość zaszczycili swoją obecnością: pani Irena Weber-Grelecka przewodnicząca Rady Miejskiej w Krynicy-Zdroju, panowie: Jan First zastępca Prezesa Izby, Andrzej Zięcina i Paweł Cieślicki członkowie Zarządu Izby, panie: Beata Rzepiela dyrektor biura Izby, Monika Gajowska i Paulina Jagiełło.

Na początku głos zabrała pani dyrektor Agata Król-Mirek, która skierowała wiele miłych i ciepłych słów pod adresem całej społeczności naszej szkoły oraz oficjalnie rozpoczęła wigilię.

- Zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech będą one okazją do zadumy, ale i radości z rodzinnego spotkania. Niech przyniosą  Wam wszystkim wytchnienie od codziennych zmagań i trosk, a Nowy Rok 2019 niech będzie jeszcze lepszy niż ten, który właśnie przemija – w imieniu własnym i członków Zarządu Izby te piękne życzenia złożył nam zaprzyjaźniony z naszą szkołą pan Jan First zastępca Prezesa.

Spotkanie przebiegło w atmosferze rodzinnego ciepła, wzajemnej życzliwości i pojednania. Były płynące z głębi serca życzenia, opłatek – symbol chleba i wzajemnego przebaczenia oraz wspólnie śpiewane kolędy przy akompaniamencie akordeonu, na którym grał nasz kolega Szymon. Oczywiście nie zabrakło tradycyjnych wigilijnych potraw.Comments are closed.