Wakacje dobiegły końca, a my z radością rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2025/2026!
Podczas uroczystego apelu wspólnie odśpiewaliśmy hymn Polski, po czym pani dyrektor Agata Król-Mirek powitała całą społeczność szkolną – szczególnie uczniów klas pierwszych oraz naszych absolwentów, którzy z sentymentem wracają w szkolne progi.
W imieniu Prezesa Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu pana Tadeusza Szewczyka, życzenia na nowy rok szkolny przekazała pani Beata Rzepiela, dyrektor biura Izby.
Pierwszy dzień zakończył się spotkaniami uczniów z wychowawcami. Przed nami kolejny rok pełen wyzwań, nauki i wspólnych doświadczeń!





