6 grudnia to dzień, na który czekają wszystkie dzieci te małe, i te duże. Mikołajki to nie tylko prezenty i luźniejszy dzień w szkole. To także wyjątkowa oprawa, niecodzienny klimat i odrobina magii. Mikołajkowy czas to moment radości, uśmiechu, dzielenia się szczęściem z innymi.
Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu za uatrakcyjnienie nam tego dnia.



















