Dzisiaj nasi koledzy wraz z panem Damianem Sobolewskim wzięli udział w zawodach w halowej piłce nożnej chłopców – Licealiada, które odbyły się w Łącku. Szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Artur Góra, Fabian Gumulak, Dawid Jawor, Andrzej Lelonek, Wiktor Lizoń, Hubert Matyjewicz, Szymon Pawliszak, Adrian Puzio, Arkadiusz Siedlarz, Paweł Skotnicki, Oliwier Szymczyk, Nikodem Warmuz, Grzegorz Małobłocki i Kacper Szczepaniec.
Chłopcom niestety nie udało się stanąć na podium, ale sport to przecież nie tylko zwycięstwa. Wszystkim naszym kolegom gratulujemy determinacji i zachowania „fair play”.











